STOLAŘSTVÍ
Pavel Pospíšil

Mrštíkova 436
664 82 Říčany u Brna
tel.: + 420 546 427 342
tel.: + 420 777 010 436
stolarstvipospisil@seznam.cz

Ostatní výrobky

Vyrobíme Vám na přání dřevěné doplňky jak do interiéru, tak i do exteriéru. Vyrábíme bytové doplňky, věšáky a věšákové stěny, předsíňové stěny, police, truhly, komody, koupelnový nábytek i nábytek na WC, zahradní nábytek a doplňky, pergoly, přístřešky, zádveří, altány, dřevěné zahradní stoly i židle a stoličky, posezení k ohništi, masivní dřevěná křesla, zahradní lavice i lavičky do parku, drobné zahradní stavby, dřevěné ploty a zábradlí, ohrady, dřevěná pískoviště, dřevěné truhlíky a květináče, schodnice a nášlapy na schody, madla, šprušle, sloupy a sloupky, stojany na víno, regály do komor i sklepů, krmítka a budky pro ptáky apod.

Výroba dřevěných doplňků je z přírodních materiálů s kvalitní povrchovou úpravou (vosk, barva, lak).

Na Vaše přání můžeme opatřit dřevěné výrobky speciálním zátěžovým lakem, který je určen pro extrémně namáhané plochy.

Stolařství PospíšilStolařství PospíšilStolařství PospíšilStolařství PospíšilStolařství PospíšilStolařství PospíšilStolařství PospíšilStolařství PospíšilStolařství PospíšilStolařství PospíšilStolařství PospíšilStolařství PospíšilStolařství PospíšilStolařství PospíšilStolařství PospíšilStolařství PospíšilStolařství Pospíšil

Obklady

Interiérové i exteriérové dřevěné obklady jsou výrazným dekorativním designovým prvkem, ale zejména zvyšují mechanickou odolnost povrchu a tepelnou i zvukovou izolaci. V interiérech i exteriérech provádíme obklady stěn, stropů a podhledů, kazetové stropní obklady, palubková obložení, deskové stropní obklady, rámová obložení, desková obložení, obklady trámových stropů, stropní obklady z prken apod. Nejčastěji používaným materiálem jsou obkladové palubky různých tvarů a z různých druhů dřeva. Veškeré práce provádíme včetně zaměření, výroby a přípravy, dodávky materiálu, montáže a následných dokončovacích a povrchových úprav jako jsou broušení, lištování, moření, lakování apod.

Dekorační mřížky

Dekorační mřížky jsou vysoce dekorativní a lze je použít jak v exteriéru, tak v interiéru. V exteriéru jimi oživíte jednotvárnou řadu stěn rovných mříží na zahradách či dvorech. Velmi oblíbené jsou jako účelné dělící stěny, které nabízejí více soukromí např. na zahrádkách restaurací, ale i soukromích zahradách, domech, chatách apod. Lze jimi vytvořit i zajímavý vstup do jakéhokoliv prostoru, nebo snížit podhledy v příliš vysokých pergolách. Samostatně umístěné mřížky dobře fungují jako podpěra pro květiny, nebo jako ozdobná zástěna oddělující část zahrady nebo zahradního posezení. V interiéru jsou oblíbené pro svoji variabilitu a lze je použít na umístění různých dekorací a květin na stěnách, nebo i v prostoru. Zajímavě působí i jako dělící článek mezi stoly v restauracích a cukrárnách, oblíbené jsou i v zimních zahradách, výlohách a prodejnách. Na výstavách se používají k zavěšení různých výrobků a zboží apod. Dekorační mříže vyrábíme v mnoha velikostech, variantách tvarů a provedení.

STOLAŘSTVÍ POSPÍŠIL
DVEŘE - OKNA - SCHODY - POSTELE - KUCHYNĚ - SKŘÍNĚ - STOLY